Sensata-Airpax IEGZX1-1REC4-72-25.0-AG-03-V
Part No.:
IEGZX1-1REC4-72-25.0-AG-03-V
Shipping
IEGZX1-1REC4-72-25.0-AG-03-V Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V