Sensata-Airpax IEGBX6-1-72-25.0-M6-V
Part No.:
IEGBX6-1-72-25.0-M6-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEGBX6-1-72-25.0-M6-V Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V