Sensata-Airpax IEGBX6-1-69-25.0-A-P3-V
Part No.:
IEGBX6-1-69-25.0-A-P3-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IEGBX6-1-69-25.0-A-P3-V Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V