Sensata-Airpax IEGBX6-1-51-15.0-M6-V
Part No.:
IEGBX6-1-51-15.0-M6-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IEGBX6-1-51-15.0-M6-V Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V