Sensata-Airpax IEG6-1REC4-69-.100-91-V
Part No.:
IEG6-1REC4-69-.100-91-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEG6-1REC4-69-.100-91-V Information
Current Rating (Amps):
100mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V