Sensata-Airpax IEG6-1REC4-52-50.0-A-01-V
Part No.:
IEG6-1REC4-52-50.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IEG6-1REC4-52-50.0-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V