Sensata-Airpax IEG6-1REC4-52-30.0-A-91
Part No.:
IEG6-1REC4-52-30.0-A-91
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IEG6-1REC4-52-30.0-A-91 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V