Sensata-Airpax IEG1-1REC4-63-.300-A-01-V
Part No.:
IEG1-1REC4-63-.300-A-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEG1-1REC4-63-.300-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
300mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V