Sensata-Airpax IEG1-1REC4-63-.250-A-01-T
Part No.:
IEG1-1REC4-63-.250-A-01-T
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IEG1-1REC4-63-.250-A-01-T Information
Current Rating (Amps):
250mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V