Sensata-Airpax IEG1-1REC4-62-2.50-C-01
Part No.:
IEG1-1REC4-62-2.50-C-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IEG1-1REC4-62-2.50-C-01 Information
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V