Sensata-Airpax IALK1-1-69-25.0-01
Part No.:
IALK1-1-69-25.0-01
Shipping
IALK1-1-69-25.0-01 Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V