Sensata-Airpax IALK1-1-53-50.0-AK-01
Part No.:
IALK1-1-53-50.0-AK-01
Shipping
IALK1-1-53-50.0-AK-01 Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V