Sensata-Airpax IALK1-1-52-15.0-AK-01
Part No.:
IALK1-1-52-15.0-AK-01
Shipping
IALK1-1-52-15.0-AK-01 Information
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V