Sensata-Airpax IAL1-1-72-6.30-A-01
Part No.:
IAL1-1-72-6.30-A-01
Shipping
IAL1-1-72-6.30-A-01 Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
6.3A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V