Sensata-Airpax IAL1-1-62-40.0-01
Part No.:
IAL1-1-62-40.0-01
Shipping
IAL1-1-62-40.0-01 Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V