Sensata-Airpax IAGN111-1REC5-72-7.50
Part No.:
IAGN111-1REC5-72-7.50
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Shipping
IAGN111-1REC5-72-7.50 Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V