Sensata-Airpax IAGN111-1REC4-66F-30.0
Part No.:
IAGN111-1REC4-66F-30.0
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IAGN111-1REC4-66F-30.0 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V