Sensata-Airpax IAGBX6-1-51-35.0-M3
Part No.:
IAGBX6-1-51-35.0-M3
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IAGBX6-1-51-35.0-M3 Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V