Sensata-Airpax IAG6-1REC4-51-10.0-A-01
Part No.:
IAG6-1REC4-51-10.0-A-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Shipping
IAG6-1REC4-51-10.0-A-01 Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V