Sensata-Airpax IAG1-1REC5-51F-10.0-A-91
Part No.:
IAG1-1REC5-51F-10.0-A-91
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IAG1-1REC5-51F-10.0-A-91 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V