Sensata-Airpax IAG1-1-41-2.50-91
Part No.:
IAG1-1-41-2.50-91
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IAG1-1-41-2.50-91 Information
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V