RESI HVLR1529F51M0K9
Part No.:
HVLR1529F51M0K9
Description:
RES 51M OHM 1% 15W AXIAL
Shipping
HVLR1529F51M0K9 Information
Resistance:
51 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
15W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.413" Dia x 5.984" L (10.50mm x 152.00mm)