RESI HVLR1505B33M0K9
Part No.:
HVLR1505B33M0K9
Description:
RES 33M OHM 0.1% 0.7W AXIAL
Shipping
HVLR1505B33M0K9 Information
Resistance:
33 MOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.7W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.256" Dia x 0.591" L (6.50mm x 15.00mm)