RESI HVLR1279F13M0K9
Part No.:
HVLR1279F13M0K9
Description:
RES 13M OHM 1% 12W AXIAL
Shipping
HVLR1279F13M0K9 Information
Resistance:
13 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
12W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm)