Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | HHESD007 |
| Manufacturer | OSEPP Electronics LTD |
| Series | - |
| Packaging | Bag |
| Product Status | Active |
| Mat Type | Table, Workbench Runner |
| Shape | Rectangle |
| Length | 40' (12.19m) |
| Width | 2.5' (0.76m) |
| Thickness | 0.08" (2.03mm) |
| Color | Green |
| Material | Rubber |
| Number of Layers | - |
| Features | - |
The following parts include "HHESD007" in Silicon Labs HHESD007.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.