GSI Technology Inc. GS8662QT19BGD-333I
Part No.:
GS8662QT19BGD-333I
Shipping
GS8662QT19BGD-333I Information
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Organization:
4M x 18
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)