GSI Technology Inc. GS864036GT-300I
Part No.:
GS864036GT-300I
Package:
100-LQFP
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP
Shipping
GS864036GT-300I Information
Package/Case:
100-LQFP
Technology:
SRAM - Synchronous, Standard
Memory Organization:
2M x 36
Clock Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)