GSI Technology Inc. GS8342T36BGD-300I
Part No.:
GS8342T36BGD-300I
Shipping
GS8342T36BGD-300I Information
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous, DDR II
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)