GSI Technology Inc. GS8342Q36BGD-357I
Part No.:
GS8342Q36BGD-357I
Shipping
GS8342Q36BGD-357I Information
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
357 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)