GSI Technology Inc. GS8322Z36AGB-250IV
Part No.:
GS8322Z36AGB-250IV
Package:
119-BGA
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 119FPBGA
Shipping
GS8322Z36AGB-250IV Information
Package/Case:
119-BGA
Technology:
SRAM - Synchronous, ZBT
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)