GSI Technology Inc. GS832236AGB-333I
Part No.:
GS832236AGB-333I
Package:
119-BGA
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 119FPBGA
Shipping
GS832236AGB-333I Information
Package/Case:
119-BGA
Technology:
SRAM - Synchronous, Standard
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)