GSI Technology Inc. GS8321Z36AGD-250IV
Part No.:
GS8321Z36AGD-250IV
Package:
165-LBGA
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Shipping
GS8321Z36AGD-250IV Information
Package/Case:
165-LBGA
Technology:
SRAM - Synchronous, ZBT
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)