GSI Technology Inc. GS8321Z36AGD-250I
Part No.:
GS8321Z36AGD-250I
Package:
165-LBGA
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Shipping
GS8321Z36AGD-250I Information
Package/Case:
165-LBGA
Technology:
SRAM - Synchronous, ZBT
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)