GSI Technology Inc. GS832036AGT-333IV
Part No.:
GS832036AGT-333IV
Package:
100-LQFP
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP
Shipping
GS832036AGT-333IV Information
Package/Case:
100-LQFP
Technology:
SRAM - Synchronous, Standard
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)