GSI Technology Inc. GS81302TT20GE-500I
Part No.:
GS81302TT20GE-500I
Package:
165-LBGA
Shipping
GS81302TT20GE-500I Information
Package/Case:
165-LBGA
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Size:
144Mbit
Memory Organization:
8M x 18
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)