GSI Technology Inc. GS81302QT37GE-300I
Part No.:
GS81302QT37GE-300I
Shipping
GS81302QT37GE-300I Information
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)