GSI Technology Inc. GS81302DT38GE-500I
Part No.:
GS81302DT38GE-500I
Shipping
GS81302DT38GE-500I Information
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)