GSI Technology Inc. GS81302DT37GE-450I
Part No.:
GS81302DT37GE-450I
Shipping
GS81302DT37GE-450I Information
Technology:
SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
450 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)