GSI Technology Inc. GS81282Z36GD-200IV
Part No.:
GS81282Z36GD-200IV
Package:
165-LBGA
Shipping
GS81282Z36GD-200IV Information
Package/Case:
165-LBGA
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)