GSI Technology Inc. GS81282Z36GB-250I
Part No.:
GS81282Z36GB-250I
Package:
119-BGA
Shipping
GS81282Z36GB-250I Information
Package/Case:
119-BGA
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)