GSI Technology Inc. GS8128236GD-333I
Part No.:
GS8128236GD-333I
Package:
165-LBGA
Shipping
GS8128236GD-333I Information
Package/Case:
165-LBGA
Technology:
SRAM - Synchronous, Standard
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)