GSI Technology Inc. GS8128218GB-250I
Part No.:
GS8128218GB-250I
Package:
119-BGA
Shipping
GS8128218GB-250I Information
Package/Case:
119-BGA
Technology:
SRAM - Synchronous, Standard
Memory Organization:
8M x 18
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)