GSI Technology Inc. GS81280Z36GT-200IV
Part No.:
GS81280Z36GT-200IV
Package:
100-LQFP
Shipping
GS81280Z36GT-200IV Information
Package/Case:
100-LQFP
Technology:
SRAM - Synchronous, ZBT
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C (TJ)