Amphenol ICC (FCI) DBV9W4S343H40LF
Part No.:
DBV9W4S343H40LF
Description:
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
Shipping
DBV9W4S343H40LF Information
Mounting Type:
Through Hole
Material Flammability Rating:
UL94 V-0
Current Rating (Amps):
7.5A, 40A