Vishay Sfernice D2TO035C15R00FRE3
Part No.:
D2TO035C15R00FRE3
Description:
D2TO 35 C 15U 1% R500 E3
Shipping
D2TO035C15R00FRE3 Information
Series:
D2TO35
Packaging:
Bulk
Resistance:
15 Ohms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
35W
Features:
Automotive AEC-Q200, Non-Inductive
Temperature Coefficient:
±150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.413" L x 0.346" W (10.50mm x 8.80mm)
Height - Seated (Max):
0.189" (4.80mm)