Infineon Technologies CY7C4141KV13-633FCXI
Part No.:
CY7C4141KV13-633FCXI
Shipping
CY7C4141KV13-633FCXI Information
Product Status:
Active
Memory Size:
144Mbit
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
633 MHz
Voltage - Supply:
1.26V ~ 1.34V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)