Infineon Technologies CY7C4121KV13-600FCXC
Part No.:
CY7C4121KV13-600FCXC
Shipping
CY7C4121KV13-600FCXC Information
Product Status:
Active
Memory Size:
144Mbit
Memory Organization:
8M x 18
Clock Frequency:
600 MHz
Voltage - Supply:
1.26V ~ 1.34V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)