Infineon Technologies CY7C4022KV13-933FCXI
Part No.:
CY7C4022KV13-933FCXI
361-BBGA, FCBGA
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 361FCBGA
Shipping
CY7C4022KV13-933FCXI Information
Product Status:
Last Time Buy
Memory Size:
72Mbit
Memory Organization:
4M x 18
Clock Frequency:
933 MHz
Voltage - Supply:
1.26V ~ 1.34V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)