Infineon Technologies CY7C15632KV18-450BZC
Part No.:
CY7C15632KV18-450BZC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C15632KV18-450BZC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
450 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)