Infineon Technologies CY7C1543KV18-450BZC
Part No.:
CY7C1543KV18-450BZC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1543KV18-450BZC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Product Status:
Obsolete
Memory Organization:
4M x 18
Clock Frequency:
450 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)